Fanúšikov zábavnej relácie čaká poriadny šok! Na televízne obrazovky sa totiž vracia obľúbená Tvoja tvár znie povedome, pričom by so sebou mala priniesť opäť hviezdne obsadenie. Jednou z účinkujúcich má byť dokonca samotná Nela Pocisková!

Slovenská speváčka a divadelná diva sa konečne vrátila na obrazovky. Nela Pocisková sa po rokoch na materskej dovolenke ukázala už nielen v seriáli Susedia, ale mediálny priestor zaplnila i v šou Adely Vinczeovej a Dana Dangla s názvom 2na1, kde zožala obrovský úspech.

Zrejme práve kvôli veľkej priazni divákov sa televízia rozhodla mladú mamičku osloviť na natáčanie ďalšieho projektu. V Záhorskej Bystrici sa má totiž podľa informácií Nového Času chystať nová séria šou Tvoja tvár znie povedome, kde pred pár mesiacmi hviezdila napríklad Jasmina Alagič, Mária Bartalos či Miro Šmajda.

Hoci sa Pocisková mala objaviť už v minulej sérii šou, opak bol pravdou. Herečka musela svoju účasť zrušiť na poslednú chvíľu, pričom jej mala televízia dať druhú šancu v jej pokračovaní.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Danú informáciu potvrdila aj samotná Nela, ktorá uviedla, že aktuálne prebieha rokovanie medzi ňou a kompetentnými z relácie. V prípade, že Pocisková svoju účasť opäť nezruší, by si za desať odvysielaných epizód mohla prilepšiť až o neuveriteľných 25 000 eur.

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook, Instagram/TV Markíza, Twitter