Na farmárskom statku sa teda dejú veci! Po poslednej návšteve hospodára Martina viacerým účinkujúcim padla sánka, keďže jeden z nepolepšiteľných rebelov si vypočul neúprosný verdikt. Martin Bagár nečakane vymenoval prvého duelanta, čím sa postaral o poriadny rozruch.

Takmer všetci farmári boli presvedčení o tom, že neúprosným vylúčením Mateja Jurkoviča z hry sa všetky nešváry končia. Už pár dní po drsnej bitke sa ale prejavil charakter Vladimíra Hudáčka, ktorý sa začal správať absolútne nepochopiteľne.

vlado hudáček farma

Komplikovaná situácia nastala najmä po halloweenskom večierku, kedy sa alkoholové opojenie na súťažiacich podpísalo do takej miery, až im boli zabavené všetky inkriminované nápoje. Zdatnému východniarovi sa však predsa len podarilo prepašovať si fľašku obľúbenej pochutiny, ktorú dostal ako darček z domu. Vlado dokonca ponúkal súperov, ktorí ale silnú pálenku radšej odmietli.

Farma

Keď sa o vyčíňaní sluhu dozvedel hospodár, bolo rozhodnuté. Farmár sa síce pokúšal brániť so slovami, že si len symbolicky túžil pripiť na spomienku na milovaný domov, no slová, aké vyšli z Martinových úst, vôbec nečakal. ,,Dobre, tak sa nesymbolicky stávaš prvým duelantom budúceho týždňa,“ vodca statku neľútostne rozhodol o prvom adeptovi na vyhadzov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

farma

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/Farma.markiza, YouTube