Dovtedy sa chodí s džbánom po vodu, pokiaľ sa nerozbije. Aj týmto citátom by sa dalo opísať pôsobenie 18-ročnej Giuliany vo vidieckej reality šou. Po sérií porušených pravidiel si totiž mladá tmavovláska vypočula tvrdý verdikt. 

Aj štrnásta séria Farmy prináša naozaj drsné pravidlá. Najťažšie to pritom majú práve sluhovia, ktorí sú okrem iného zodpovední za celkový chod celého statku. Tento týždeň mala túto úlohu na starosti i kontroverzná Giulia – tá sa netajila tým, že dané povinnosti nezvláda, následkom čoho trpeli súťažiaci hladom a nepokojom.

Okrem prípravy jedál a poriadku kuchyne trápila mladú Santi ešte jedna základná vec – dodržiavanie pravidiel. Tie častokrát porušila, za čo jej bol udelený trest v podobe nosenia „somárskych uší“. Netrvalo to však dlho a po jeho „odkrútení“ sa dostala do ďalšieho prešľapu.

Tentokrát sa jednalo o konzumáciu jedla predtým, než ostatní súťažiaci dojedia svoje porcie. „Giuli, ale ty asi nemôžeš jesť,“ napomenul ju Šimon a následne i farmár týždňa Michal. „Si stále slúžka. V podstate zajtra ráno sa končí všetko, aj sluhovské povinnosti,“ vysvetlil, následkom čoho Giuliana pritakala. Bolo už ale neskoro.

Jej prešľap zaznamenala réžia a následne udelila prchkej študentke nečakaný verdikt. „Giuliana, pobaľ si základné veci a odsťahuj sa do dolnej duelantskej búdky,“ znel pokyn Alice, následkom ktorého stratili farmári reč. To, ako bude pokračovať Giuliin osud v hre, sa dozvieme až v ďalšej epizóde.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: voyo.markiza.sk