Pred dvomi rokmi Monika Bagárová a Makhmud Muradov počas vianočných sviatkov oznámili fanúšikom krásnu novinku o tom, že sa stanú rodičmi. Teraz sa situácia úplne otočila, speváčka informovala svojich priaznivcov o rozchode.

,,Niekedy Vám v živote nevyjdú veci tak, ako by ste si priali aj napriek tomu, že ste bojovali do poslednej chvíle,“ týmito slovami začína obľúbená speváčka príspevok, ktorý jej fanúšikovia určite nečakali. Hoci sa doposiaľ objavilo mnoho klebiet o tom, že to medzi Monikou Bagárovou a MM zápasníkom Makhmudom Muradovom nie je ružové, dvojica vždy všetky negatívne správy popierala.

,,Myslím, že je fér Vám poovedať, že už nie sme rodina. Hlavne preto, že ste boli pri našom začiatku, taktiež pri narodení našej Ruminky a viem, že veľa z vás nám držalo palce,“ šokuje česká kráska na Instagrame. K rozchodu celebritného páru viedlo podľa jej slov mnoho dôvodov, ktoré však Monika nekonkretizovala.

,,Je to vec, ktorá bolí, a nie je jednoduché o nej hovooriť. Nikdy pre mňa nebolo nič viac než láska a rodina. Priznávam otvorene, že potrebujem čas na to, aby som sa dala dokopy a preto som sa rozhodla, že sa teraz na chvíľu vyparím z internetového sveta a budem sa naplno venovať sebe a Ruminke, ktorá je zmyslom môjho života. Verím, že na nás budete myslieť a že mi to odpustíte,“ odkázala sledovateľom smutná Monika. Celé jej vyjadrenie nájdete nižšie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/bagarovamonika