Jeden z najpopulárnejších raperov Slovenska vydal začiatkom decembra uplynulého roku nový album Nie som tu náhodou žnejúci veľké úspechy. Pri tejto príležitosti aktuálne Majk Spirit absolvuje turné, v rámci ktorého sa počas včerajšej noci zastavil aj v Banskej Bystrici. A tam sa diali veci!

Majk Spirit si pre fanúšikov pripravil nadupanú šou plnú prekvapení. Okrem známych hitov fešného rapera odzneli na koncerte aj najväčšie pecky legendárnej crew H16, pričom chlapci sa v známom banskobystrickom klube predviedli v plnej zostave i naživo. Vystúpenie Michala Dušičku tiež oživil predskokan Boki, známy z Československo má talent, či krásna tanečnica Nika.

Majk Spirit

Najväčším prekvapením bol ale určite moment, keď na pódium vyšiel neznámy párik. Vo chvíli, ako mladý muž pokľakol, nebolo treba žiadne slová – všetkým bolo jasné, že sa pred ich zrakmi odohráva najromantickejší okamih noci. Za obrovského skandovania fanúšikov a prítomnosti Majka Spirita tak prekvapená a dojatá dáma povedala áno – takéto originálne zásnuby jej môže závidieť nejedna žena, gratulujeme! :)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram/majkspirit, Facebook/Majk Spirit