Na nemenovanom inzertnom portáli sa len nedávno zjavila lukratívna ponuka, ktorá spôsobila nemalý rozruch. Jedná sa totiž o nehnuteľnosť, ktorá bola pred rokmi slovenskej verejnosti veľmi dobre známa. Luxusná vila na Pereši sa navždy vryla divákom do pamäti ako honosné sídlo vtedajšej slávnej dvojice Nory a Braňa Mojsejovcov. 

Hoci je dnes tento pár už minulosťou, prepychová vila v sebe ukrýva búrlivé spomienky. Natáčala sa tu napríklad kontroverzná reality show s názvom Mojsejovci, počas ktorej sa vybraní súťažiaci ocitli na niekoľko týždňovom pobyte v garáži, pričom do priestorov prekrásnej vily sa pravidelne každý týždeň dostali len tí vyvolení. Medzi súťažiacimi sa vtedy objavil aj neprehliadnuteľný František Kabrheľ, preslávený pod prezývkou Versace. Dnes je to práve ON, kto sa postaral podnikateľke Nore Mojsejovej o poriadne zamotané životné situácie.

nora mojsejova peres

Podľa informácií Čas.sk sa aktuálny Norin manžel ešte pre rokom rozhodol túto prerobenú nehnuteľnosť aj s veľkým pozemkom predať istej firme z Nitry. Tá však nedávno ponúkla luxusné sídlo znovu na predaj.

Pred dvomi týždňami vyskočila predajná cena nehnuteľnosti na 650 tisíc eur, pričom sa prioritne hľadali záujemcovia z Českej republiky. Momentálne sa už ale „domček“ ponúka aj slovenskej verejnosti, a to za zníženú cenu 550 tisíc eur! Zdá sa, že s predajom vily to zrejme nebude také jednoduché. Hoci tento dom patril kedysi medzi najzaujímavejšie nehnuteľnosti v našej krajine, kde sa pohybovali len prominentné osobnosti a televízne štáby, dnes sú to už len spomienky.

nora brano mojsejovci

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram, Facebook