Silvia Kucherenko sa len nedávno rozviedla, no z celej kauzy si zrejme až takú ťažkú hlavu nerobí, pričom naďalej myslí aj na svojich verných fanúšikov, pre ktorých pravidelne točí videá v rámci vlastnej relácie s názvom Svet podľa Kucherenko.

Vo svojich nahrávkach sa blondínka pravidelne vyjadruje k aktuálnym témam, ktoré sa pretriasajú v slovenskom šoubiznise. Tentokrát si vzala na mušku všetky ženy nepovažujúce za nutnosť depilovať sa v oblasti intímnych partií. Podľa jej reakcií je možné usúdiť, že ju k tomuto pobúreniu doviedol predovšetkým pohľad na najznámejšiu provokatérku v tejto oblasti Alex Wortex. Tá sa netají tým, že akúkoľvek depiláciu považuje sa totálnu zbytočnosť a verejne odhaľuje to, čo iné ženy striktne zakrývajú.

alex wortex

Takéto predvádzanie sa je pre Kucherenko absolútne neprijateľné. Vo svojom najnovšom príhovore sa tak rázne ohradila voči zarasteným oblastiam na ženskom tele. Dokonca sa vyjadrila, že sa jej “chlpane” doslova hnusia a práve z tohto dôvodu sa rozhodla pre radikálny krok.

Známa modelka sa totiž vybrala na nemenovanú skrášľovaciu kliniku, kde podstúpila epiláciu laserom. Ako sama povedala – takúto procedúru odporúča všetkým ženám, ktoré si nechávajú narásť ochlpenie po celom tele, nakoľko to podľa krásnej Silvie vôbec nie je estetické.

silvia kucherenko

Video, v ktorom si Silvia zašla na epiláciu, si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram/AlexWortex69, official_silviakucherenko

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.