Obľúbenej slovenskej herečke Kristíne Tormovej sa podaril priam husársky kúsok, keď príchod tretieho potomka dokázala pred verejnosťou udržať v tajnosti celé dva týždne. Fanúšikovia prostorekej plavovlásky sa tak len pred pár hodinami dočkali obrovského prekvapenia!

Malý braček populárnych dvojičiek Ely a Matildy je už na svete. Známa seriálová hviezda si ale s oznámením o narodení chlapčeka dala skutočne načas a podrobnejšie informácie o pôrode aj o bábätku uverejnila až niekoľko dní po veľkej udalosti.

Kristína Tormová deti
Herečka Kristína Tormová s dvojičkami Matildou a Elou

,,My sme vám vlastne chceli povedať, že sa nám pred dvomi týždňami narodil (ch)Alanko. Akože povedali by sme vám to aj skôr, ale tak nám dobre bolo v tej našej bubline. Pán Alan Torma, nech je Ti tu s nami bájo,” herečka oficiálne privítala novorodeniatko aj na sociálnej sieti.

Veselá autorka bestselleru Som mama sa zároveň nezabudla poďakovať všetkým dôležitým osobám okolo seba a obdivovateľov potešila nádhernou fotkou s milovaným drobčekom v náručí. ,,Fotka je ešte z prvého dňa doma a treba skonštatovať, že mám odvtedy menšie brucho a väčšieho syna. Oba fakty sú vyhovujúce,” zavtipkovala si hrdá trojnásobná mamina. K radostnej správe gratulujeme!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Kristína Tormová instagram

Kristína Tormová syn

Zdroj/Foto: Instagram/kristina.tormova