Zrejme najsledovanejšia americká rodina má opäť dôvod na úsmev. Do rodiny Kardashian totiž pribudol nový člen, pričom jeho príchod zahaľuje poriadny mráčik tajomstva. Známa dvojica sa s touto správou podelila až v deň pôrodu!

Kim Kardashian West je jednou z najrozoberanejších tvárí zahraničného šoubiznisu. Spolu s partnerom Kanye Westom sa tešia z troch krásnych detí, dvoch dievčat North (5) a Chicago (1) a synčeka Sainta (3). Tým sa najnovšie postarali o štvrtého súrodenca.

Kim sa po pôrode druhého dieťaťa ocitla v ťažkej situácii. Lekári nad ňou dvíhali varovný prst a podľa slov odborníkov by pri ďalšom tehotenstve mohla ohroziť vlastný život. Práve preto sa celebritný pár rozhodol, že si sen o veľkej rodine splní cestou náhradnej matky.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Týmto spôsobom si tak Kanye a Kim “zaobstarali” ďalšieho spoločného potomka. „Je tu a je dokonalý,” štvornásobná mamička oznámila na sociálnej sieti, čím prekvapila mnohých fanúšikov. „Klan sa rozrastá. Skúsite uhádnuť meno dieťaťa?” radoval sa aj samotný raper. Obom rodičom zo srdca gratulujeme!

Zdroj: cnn.com | Foto: Instagram/Kanyew.Est, KimKardashian, KylieJenner, Twitter