Fanúšikov obľúbeného rapera čakal poriadny šok. Kali, ktorého môžeme aktuálne vidieť na obrazovkách v šou The Voice, skončil nečakane v nemocnici. Následkom zdravotných problémov dokonca musel zrušiť aj plánovaný koncert!

Koloman Magyary, známy skôr pod umeleckým menom Kali, zverejnil pre svojich verných priaznivcov nečakaný odkaz. Raper bol totiž kvôli zdravotným problémom nútený na poslednú chvíľu zrušiť plánovaný koncert, pričom mal hrať už tento piatok v Plzni.

Po ospravedlnení sa všetkým ľuďom, ktorí si už stihli zakúpiť lístok na jeho šou, uviedol hudobník aj dôvod, kvôli ktorému sa na miesto konania nebude môcť dostaviť – Kali nečakane skončil v nemocnici, kde podstúpil zákrok. Bližšie informácie o svojom zdravotnom stave však neuviedol.

Pre viac správ SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK! Nájdete ho >>>TU<<<

Lekár mi neodporučil, aby som koncert dal,” poznamenal umelec s očividným sklamaním v hlase krátko po tom, čo odišiel z kontroly. Jeho fanúšikovia však prejavili poriadnu dávku empatie a miesto rozhorčenia ukázali úspešnému interpretovi oporu a popriali mu skoré uzdravenie.

Foto/Video: Instagram/DezertKaliRecords