Hoci sa svet šoubiznisu javí byť z hľadiska vytvárania harmonických zväzkov poriadne nestabilným, predsa len sa i medzi celebritami nájdu svetlé výnimky, zotrvávajúce vo fungujúcich vzťahoch dlhé roky. Presne takýmto príkladom bola aj svetoznáma dvojica z Ameriky, ktorá ale nedávnym vyhlásením všetkých totálne vyviedla z miery!

Existuje len veľmi málo žien, ktorým by pri pohľade na charizmatického a svalnatého trénera Chrisa Powella neposkočilo srdiečko. 42-ročný cvičiteľ nielenže pomáha obéznym ľuďom objaviť v sebe novú podobu, ale v súkromí sa plne venuje štyrom detičkám i milovanej manželke.

Chris Powell

Neopísateľný šok čakal fanúšikov sympatickej dvojice na Instagrame, kde dlhoroční partneri priznali krach manželstva. O ukončení spolužitia informovala samotná hviezda šou Extrémne premeny, zdôverujúc sa, že napriek rozchodu ich vzájomná láska a láska k spoločným potomkom rozhodne nevyhasne.

,,Dnes s vami musíme zdieľať ťažké správy a dúfame, že sa nám dostane súcitu a lásky, ktoré práve teraz potrebujeme. Po dlhom premýšľaní a modlitbách, sme sa ja a Heidi rozhodli pre oddelené životy. Aj keď to je pre vás šok, vedzte, že toto rozhodnutie sme prijali po niekoľkých mesiacoch s cieľom vytvoriť čo najlepšie fungovanie v našej modernej rodine, a teraz sme na skvelom mieste,“ jeden z najväčších idolov sveta sa snažil citlivým spôsobom oboznámiť verejnosť s faktom, že s manželkou a kolegyňou Heidi už pár netvoria.

,,Vždy budeme jedna rodina, spájaná štyrmi deťmi a dvomi oteckami. Akokoľvek bláznivo to znie, neurobili by sme nič inak,“ zveril sa Chris, ktorý zároveň priaznivcov uistil, že na matku svojich detí zabudnúť nemieni a vzájomné vzťahy sa budÚ obaja aj naďalej snažiť udržiavať na mierumilovnej báze. Tisíce ľudí zostali po trpkom ozname ako obarení, keďže Chris a Heidi Powellovci predstavovali skvelý príklad fungujúceho vzťahu v súkromnej i pracovnej sfére.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

chris heidi powell

Zdroj: Instagram/realchrispowell | Foto: Instagram/realchrispowell, Pexels.com