Siedma séria Československo má talent sa dostala do svojho konca. Finále plné úžasných vystúpení a napätia prinieslo konečného víťaza, ktorý sa môže tešiť z výhry 50 000 eur. Kto sa stal novým kráľom Talentu pre rok 2018? 

K štvorici účinkujúcich, ktorí dostali už počas castingu zlatý buzzer, a teda speváčke Ruženke (postup od Diany Mórovej)12-ročnému spevákovi Christianovi (postup od Jakuba Prachařa)bruchomluvcovi a komikovi Zdenkovi s umelou bábkou Matýskom (postup od Jara Slávika) a akrobatickému duu Kiriku Brothers (postup od Marty Jandovej) sa uplynulú sobotu pridali bubeníčka Nikoletka, tanečníčky Tron Girls, raper Boki a tanečníci Universal Dance Group spolu s twerkujúcou tanečnicou Ritou Ílešovou.

Napriek tomu, že každý zo súťažiacich predviedol vo finálový večer excelentné vystúpenie, prvú trojku ovládli hudobníci. Na bronzovej priečke skončila operná diva Ruženka Kováčová, ktorú videli na vrcholku stupienkov mnohí nielen kvôli zlatu v hrdle, ale i smutnému príbehu.

Rovnako silnú základňu mal aj Gábor Bogor alias Boki. Mladý raper už totiž po svojom prvom vystúpení spôsobil v Československu totálne šialenstvo, takže jeho umiestenie zrejme nie je pre nikoho prekvapením, i keď ho veľká časť verejnosti tipovala za víťaza. Z prej priečky sa však napokon teší niekto úplne iný, a to mladá bubeníčka Nikoletka Šurinová, čo sa stalo určite pre mnohých príjemným šokom. Blahoželáme!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV JOJ | Foto: joj.sk, Instagram/tvjoj