Mal byť jej princom z rozprávky, no napriek jeho nesmiernej snahe nebol ich vzťah idylický snáď ani minútu. Nevesta Lucia, prihlásená do experimentu s názvom Svadba na prvý pohľad, očakávala, že nájde muža, ktorý ju pochopí a prijme takú, aká je. Sama však zabila do rakvy jeho trpezlivosti aj ten posledný povestný klinec.

Inštruktorka baby plávania Lucia nebola na prvý pohľad svojím ženíchom nadšená a nechápala, prečo jej ho veda vybrala ako dokonalého partnera. Vyjadrila sa však tiež, že vzhľad nie je všetko a napokon vhupla do manželstva s veľkými nádejami.

Lucia Ivan svadba na prvý pohľad

Netrvalo ale dlho a objavil sa prvý problém – kým Ivan, ktorý pôsobil skutočne zamilovane, robil všetko preto, aby sa mu jeho partnerka otvorila, tá zostávala chladná a utiahnutá do svojej ulity. Krátko nato ho dokonca čakal obrovský šok. Na povrch totiž vyplávali informácie o jej minulosti poznačenej drogovou závislosťou aj natáčaním videa pre dospelých. Ivan veru mal čo robiť, aby sa s tým vyrovnal.

Už keď to začínalo vyzerať, že si pár k sebe konečne nachádza cestu, spravila Lucia niečo, čomu nikto nerozumel. V Ivanovom byte usporiadala párty, po ktorej skončila polonahá na gauči s cudzím mužom. A to už bolo priveľa aj na jej inak pokojného a tolerantného manžela.

„Už asi viem, o čo tu ide,“ vyjadril sa Ivan v osobnej spovedi pred kamerou, kde zničene oznámil svoje zistenie, že Lucia je sociopatka. „Trpí poruchou osobnosti.“

Na záver podnikateľ vyslovil konečný verdikt: „V tomto nemôžem ďalej pokračovať, ťahať to. Nemá to význam, iba by som sa sám trápil. Takže ja tento vzťah, toto takzvané partnerstvo, končím.“ Celú spoveď si môžete pozrieť v priloženom videu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<


Zdroj:
TV Markíza | Foto: TV Markíza