Od našich západných “bratov” prichádzajú trpké zvesti o ochorení vdovy po legendárnom Karlovi Gottovi, ktorá práve v tomto období prekonáva obávanú diagnózu Covid-19. Práve jej zdravotné problémy sú hlavným dôvodom odkladu slávnostnej premiéry filmu “Karel”, na ktorý sa fanúšikovia nesmierne tešia.

Ochorenie na koronavírus potvrdila pre magazín Blesk Gottovej hovorkyňa Aneta Stolzová. „Ivana Gottová má od dnešného rána, to jest 23.9., potvrdený pozitívny test na vírus Covid-19,” znelo desivé vyjadrenie, po akom prišiel ďalší nepríjemný oznam.

Samotná nakazená pacientka musela na seba prevziať neblahú povinnosť, keď priaznivcom zosnulého speváka oznámila, že sa premiéra dlho očakávaného dokumentu o jeho živote a kariére prekladá na neskorší dátum. K slávnostnému uvedeniu filmu do kín malo dôjsť symbolicky prvého októbra, keďže práve v tento zármutný deň nás Maestro navždy opustil.

Ivana a jej najbližšia rodina však v tejto chvíli nie sú ochotní pred davy ľudí osobne predstúpiť, z toho dôvodu bude túžobne očakávaný dokument odpremiérovaný až 15. októbra. Informovala o tom samotná dvojnásobná matka, prikladajúc silné posolstvo.

karel gott ivana gottová

„Milé priaznivci, viem, že sa na film Karel veľmi tešíte, a cítim, že obzvlášť v tejto zložitej dobe by vás náš film mohol povzbudiť a inšpirovať, lebo je plný nielen obrovskej energie a radosti z hudby, ale i silných emócií, vôle, statočnosti a zmierenia. Môj manžel bol vždy poslom dobrých správ, nech je teda uvedenie filmu Karel na plátna v tejto dobe plnej neistôt nádejou, že bude zase lepšie. Som presvedčená, že takto by si to náš Karel prial,“ 44-ročná blondínka vylíčila nútené zmeny plánov. Avšak najdôležitejšie je, aby sa z koronavírusu čím skôr vyliečila – prajeme celej rodine veľa zdravia a síl!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

karel gott film

Zdroj: Blesk.cz, Instagram/karelgottagency | Foto: Instagram/karelgottagency, officialkarelgott