Novozvolený premiér Slovenskej republiky Igor Matovič ešte stále nenašiel svojho hovorcu. Na lukratívny flek si určite brúsi zuby množstvo skúsených odborníkov, a preto byť široká verejnosť mohla ostať poriadne prekvapená z mena, o akom sa momentálne uvažuje. Post hovorkyne bol totiž údajne ponúknutý bývalej hviezde z talentovej šou Superstar.

Dominika Stará sa preslávila v roku 2009 ako niekdajšia finalistka súťaže Superstar, ktorú sa jej vtedy takmer podarilo vyhrať. Nevinne pôsobiaca plavovláska sa neskôr presťahovala za veľkú mláku, no po dlhšej odmlke sa rozhodla znovu zamútiť búrlivé hladiny slovenského šoubiznisu.

dominika stará superstarPráve 26-ročná rodáčka z Dunajskej Stredy sa stáva horúcou kandidátkou na miesto novej hovorkyne lídra politického hnutia Oľano. Nevedno, aké prednosti premiéra na speváčke zaujali, možno sú to skúsenosti zo zámoria, komunikačné schopnosti či ovládanie cudzích jazykov.

Takýto jav nie je na našej politickej scéne ničím ojedinelým – jeden z najbližších Matovičových kolegov, Richard Sulík, za svoju hovorkyňu taktiež vymenoval mladú blondínku, ktorá sa kedysi na kastingu Superstar pokúšala o šťastie, avšak taký verejný úspech ako jej kolegyňa Dominika Stará nemala. Či bývalá finalistka speváckej súťaže exkluzívnu ponuku prijme, sa možno dozvieme už v najbližších dňoch.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Aktuality.sk, Instagram/viktorvincze | Foto: Instagram/dstaraofficial, viktorvincze, Facebook/Igor Matovič