Tak to už raz v hollywoodskych manželstvách chodí – vezmú sa, ešte v ten rok sa rozvedú a potom na seba prostredníctvom bulváru kydajú špinu. Niečo podobné sa stalo aj Jeremymu Rennerovi, hercovi známemu ako Hawkeye z veľkofilmu Avengers – až na to, že kým sa on snaží sporom všemožne vyhýbať, jeho ex, modelka Sonni Pacheco, prichádza stále s novými obvineniami. Najnovšie naňho uvalila žalobu za nebezpečné vyhrážanie.

Herec sa na sociálnych médiách prezentuje ako človek, ktorý sa vo voľnom čase najradšej venuje charite, hraniu na piane a predovšetkým svojej 6-ročnej dcérke Ave. Tú má práve s modelkou Sonni Pacheco, ktorá sa ju momentálne snaží získať do výhradnej starostlivosti. Zdá sa však, že to pre ňu nebude také jednoduché…

Jeremy Renner a Blake Lively
Jeremy Renner s hereckými kolegami.

Sobášna podvodníčka a zlá matka

„Sonni mi povedala, že neverí v manželstvo a jediný dôvod, pre ktorý si chcela vziať Jeremyho bol, že chcela získať občianstvo Spojených štátov. Proste sa chcela vyhnúť návratu do Kanady,“ prezradil svojho času Kristoffer Winters, muž, ktorý žil s párom v jednom dome v čase ich manželstva. „Počul som ju povedať minimálne päť či šesť ráz, že by na ňu Jeremy mal byť dobrý a nebojovať s ňou ohľadom zelenej karty či finančných záležitostí, inak zverejní jeho intímne videá!“

Jeremy Renner a dcéra Ava
Na sociálnych médiách sa často objavujú fotografie herca v roly otca. Podľa nich sa zdá, že je to preňho spomedzi všetkých úloh tá najdôležitejšia v živote.

Zdá sa, že spolubývajúci bývalého páru sa snaží dokázať, že Sonni nie je také neviniatko, ako sa tvári. Prezradil taktiež, že počas tehotenstva ju niekoľkokrát videl fajčiť a piť alkohol, čo kráska, samozrejme, poprela. Vlastne, takmer všetko. Na obvinenia z vydierania dosiaľ nijako nereagovala.

Jeremy Renner vo filme Smrť čaká všade
Jeremy má za sebou účinkovanie v niekoľkých veľmi vysoko cenených snímkach. Okrem Avengerov či Špinavého triku hral aj v oskarovom filme Smrť čaká všade, za ktorý bol dokonca sám nominovaný na túto zlatú sošku.

Odporný boj o spoločného potomka

Modelka, ktorá je od svojho exmanžela o 20 rokov mladšia, sa skrátka rozhodla obrať herca o dcéru a nemieni nechať nič na náhodu. V niekoľkých obvineniach dokonca stojí, že sa jej hviezda Avengerov vyhrážala smrťou. Raz si taktiež údajne v prítomnosti ich dcéry Jeremy vložil zbraň do úst a tvrdil, že sa zabije. Akoby to nestačilo, Sonni ho obvinila z drogovej závislosti, pričom tvrdí, že sa ani neobťažoval skryť pred dcérou svoj kokaín. Hercov právnik však zostáva úplne pokojný: „Je na súde, aby v tejto veci rozhodol. Treba mať na pamäti, že všetky tie dramatizácie v Sonniných vyhláseniach sú jednostrannými obvineniami, ktorý majú jeden veľmi špecifický cieľ.“

Sonni Pacheco s dcérou Avou
Modelka Sonni Pacheco s dcérkou v roku 2013.

Z „neprekonateľných rozdielov“ vyhrážky a zastrašovanie

Je zaujímavé, že v roku 2014, keď Sonni požiadala o rozvod, neuviedla ako dôvod nič viac, než „neprekonateľné rozdiely“. Následne bola Ava zverená do striedavej starostlivosti. Výživné, ktoré Jeremymu uložil súd, predstavovalo takmer 12.000 eur mesačne plus 5 % ziskov navyše v prípade, že ročne zarobí viac ako 2 milióny eur. Táto dohoda herca, ktorý taktiež buduje úspešnú hudobnú kariéru a privyrába si aj ako make-up artista, stála v roku 2018 265.000 eur na výživnom navyše. Jeho manželka sa však, ako bolo povedané, silou-mocou snaží dosiahnuť ešte lepšie podmienky a okrem toho získať ich spoločnú dcérku iba pre seba. Nateraz sa teda zdá, že špinavý boj o výhradnú starostlivosť ešte ani zďaleka nedospel do svojho konca.

Plagát Avengers
Megaúspech v kariére, problém za problémom v osobnom živote. Jeremy Renner ako Hawkeye s hereckými kolegami na plagáte preslávených Avengerov.

Zdroj: Nickiswift.com, People.com | Foto: Facebook/avengers, jeremyleerennerfans, jeremyrenner