Na televízne obrazovky sa len pred pár týždňami vrátila relácia s ťažkými životnými prípadmi. Podľa najnovších informácií sa však diváci obľúbenej Svokry nemusia príliš tešiť, keďže televízia ostro sledovanému projektu dala ráznu stopku.

Po dlhšej odmlke čakalo divákov modro-žltej televízie milé prekvapenie. Do programu sa vrátila relácia Gizky Oňovej zameraná na ťažké životné situácie plné problémov s peniazmi, alkoholom či rodinných rozporov. Po premiérových epizódach, ktoré aktuálne môžeme sledovať každý utorok a štvrtok, má však prísť definitívny koniec.

Pre tento nečakaný krok sa pritom mala rozhodnúť samotná predstaviteľka svokry kvôli osobným dôvodom. Rada by som už žila svoj život. Čo sa dalo, to som ponúkla,” uviedla Oňová pre týždenník Eurotelevízia s tým, že jednotlivé prípady boli natoľko emotívne, že jej zasahovali do súkromia.

Dnes som za túto skúsenosť vďačná, hoci vôbec nebola ľahká, naopak, ťažká preťažká. Odvtedy som pri posudzovaní ľudí a situácií už veľmi opatrná,” dodala na margo aj práve vysielaných častí, ktoré televízia natáčala ešte pred dvomi rokmi.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Je tak iba otázne, či úspešný projekt nadobro končí alebo hlavnú tvár vystrieda nová svokra s neopozeranými radami. Je dokonca možné, že v Záhorskej Bystrici nastavia podmienky pre podobnú reláciu, ktorá by mohla takisto pomáhať ľuďom v núdzi. Od začiatku augusta ju však podľa televízneho programu nahradí kontroverzná Zámena manželiek.

Zdroj: Týždenník Eurotelevízia | Foto: Facebook/Svokra, YouTube