Neexistuje nič horšie ako bolesť, ktorú zažije mama, keď príde o svoje dieťa. S takýmito hroznými chvíľami aktuálne bojuje ex farmárka Jana Kállayová – tá si smrť nenarodeného bábätka mierne vyčíta.

Po ukončení kontroverznej, no zato sledovanej reality šou sa blondínke začalo dariť v profesnom aj súkromnom živote. Je majiteľkou striptízovej agentúry a od roku 2015 manželkou hokejistu Jakuba Zemana a maminou synčeka Janka. Aktuálne však televízna hviezdička prežíva veľkú bolesť.

Už staré mamy nás učili, že prvé tri mesiace tehotenstva sú rozhodujúce. Najdôležitejší je preto pokoj, ktorý môžu často naručiť nepredvídané okolnosti.

Pred pár dňami Jana Kállayová z Farmy 3 čelila krušným chvíľam, keď iný pes napadol jej domáceho miláčika. ,,Guccinko, slzy mi stekajú po tvári. Trpím aj za teba. Prežili sme to. Celá od krvi som bola a nevadila mi tvoja krv. Si moje dieťa,“ napísala na sociálne siete.

Nanešťastie, došlo ešte k horšej udalosti. ,,Opustil si ma. Nedokázal si bojovať. Tvoje srdiečko maličké prestalo tĺcť. Veľké bolesti od noci až do dnes. Chvíľku si sa zdržal u mňa. Mala som dávať viac pozor na teba, bábätko krásne,“ exfarmárka sa srdcervúco a vyčítavo vyjadrila v utorok. Vzhľadom na spomínaný incident so psíkom si pár ľudí myslelo, že prišla o štvornohého miláčika. V komentároch však temperamentná plavovláska uviedla veci na pravú mieru a bližšie opísala svoje momentálne pocity.

,,Ďakujem krásne za všetky správy. Ležím doma. Pochopte ma! Prežila som momentálne dosť náročné obdobie od psíka až po mňa. Možno som potratila len preto, že som bola vo vysokom strese a neprežívala som pekné dni, ale stresujúce. Som šťastná, že nemusím brať antidepresíva,“ dodala pod svojím príspevkom. Janke vyslovujeme úprimnú sústrasť a želáme to najdôležitejšie, a to zdravie.

Foto/Zdroj: Facebook/jeniferkallay.smith, pixabay.com