Tento rok sa nedá ani na prstoch rúk zrátať, koľkokrát farmári opojení alkoholom prezradili niečo, čo mali prísne strážiť. Taktiky, tajomstvá, ale aj pikantné pikošky sa medzi súťažiacimi šíria rýchlosťou svetla. Erik dokonca dokázal nabozovať štipľavú pletku sám na seba, a to pred zrakom svojej aktuálnej milenky Sáry.

Erik sa pustil do podpichovania Anky a Heňa počas večerného popíjania. ,,Vy dvaja vyzeráte ako milenci teraz. Takí po s*xe milenci… Ty si taká spokojná a on taký zničený, tiež spokojný,” uštipačne prehlásil v kuchyni Prešovčan. Tmavovláska sa však nedala a mladíka odpinkala aj napriek niekoľkým promile, ktoré jej kolovali v žilách.

Vďaka Anke sa konverzácia zvrtla na tému o milovaní v blízkosti nezainteresovaných osôb, k čomu mal čo povedať Henrich Kuľko – ten si zaspomínal na svoju prvú noc s Nikol. ,,Why not? Ja som súložil aj meter od hlavy,” povedal potetovaný dedinčan, čoho sa počas zábavy chytil i Erik, ktorý sa z nenazdajky preriekol.

,,To sme boli dvaja,” prehlásil IT-čkár z východu. Diváci Farmy si určite budú pamätať noc, kedy po bujarej párty vedľa seba v intímnej chvíli skončili Heňo a Nikol, pričom v ich spoločnosti sa pod perinou nachádzali aj Rebeka a Erik. A hoci na obrazovkách televízie Markíza bolo vidieť len bozky, tvrdenie zaľúbeného farmára je iné. ,,Ty si tam bol vtedy? Jáj, hej!” znela reakcia mladej Sárky, ktorá nevyzerala nejako šokovane.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: farma.markiza.sk, videoarchiv.markiza.sk