Na Farmu pribudol ďalší štvornohý člen. Po príchode hospodára Martina čakalo farmárov milé prekvapenie v podobe šteniatka malého retrivera, čo potešilo predovšetkým opustených súťažiacich. V malom klbku radosti totiž našli okamžite nového priateľa.

Príchod šteniatka však pobúril množstvo sledujúcich divákov. Tí svoje rozhorčenie dali po odvysielaní poslednej časti patrične najavo, pričom na hnev mali hneď dva dôvody. V prvom rade, v priestoroch natáčania len nedávno zahynuli dve nevinné prasiatka, čo mnohí z nich dávajú za vinu práve zodpovedným súťažiacim.

Chúďatko malé, držím palce, aby prežilo,“ reagovala jedna z komentujúcich. „Tiež umrie ako prasiatko?“ Pridávajú sa ďalší. To však vôbec nie je všetko. Nie je to totiž po prvýkrát, čo do vidieckej reality šou pribudlo malé šteniatko. Divákov preto zaujímalo, čo s ním urobia po natočení poslednej časti Farmy.

A čo bude so psíkom po tejto show?“ Znela jedna z otázok priamo pod príspevkom modro-žltej televízie. „Úžasný vplyv na výchovu psa takáto súťaž,“ pohoršovali sa ostatní. Tieto reakcie ale nenechali chladným toho najpovolanejšieho – samotného hospodára.

Martin Bagár sa tak rozhodol celú situáciu s len trojmesačným psíkom objasniť, pričom uviedol, že s jeho ďalším osudom nevidí žiaden problém, pretože o psíky býva obrovský záujem. „Poslední psíci žijú u víťaza Farmy 9 Šimona a majú sa veľmi dobre,” dodal na záver.

Diváci po odvysielaní časti so psíkom neskrývali rozhorčenie

Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, TV Markíza, Facebook/Farma