V pondelok došlo v našom hlavnom meste k nesmierne smutnej udalosti, kedy vyhasol život len 18-ročnej teenagerky, ktorá mala ešte všetko pred sebou. Stalo sa tak na riadne označenom prechode pre chodcov, šoférka údajne skončila v nemocnici kvôli obrovskému šoku. Najnovšie zistenia majú svedčiť o tom, že za volantom luxusného vozidla sedela známa Slovenka!

Tragédia v Bratislave otriasla celým Slovenskom! Priamo na prechode pre chodcov prišlo o život nevinné dievča, prechádzajúce cez cestu. V jedinej sekunde do nej narazilo motorové vozidlo tak prudkou silou, že sa mladú slečnu už oživiť nepodarilo.

Na mieste nevysvetliteľnej nehody pomáhali nielen privolaní záchranári, ale tiež očití svedkovia. Práve niektorí z nich údajne auto so šoférkou podľa evidenčného čísla spoznali. Za volantom mala sedieť celebritná módna návrhárka a bývalá finalistka súťaže Miss, Daniela Kralevich.

Požitie alkoholických nápojov dychová skúška nepreukázala, avšak bližšie okolnosti dopravnej kolízie ostávajú nateraz predmetom policajného vyšetrovania. Vinníčka nehody, ktorá sa vraj ešte donedávna starala o speváka Otta Weitera, potrebovala okamžitý lekársky zásah, nakoľko sa z celej udalosti nedokázala spamätať. V celej veci už malo byť vynesené trestné stíhanie pre čin usmrtenia. Pozostalým vyjadrujeme hlbokú sústrasť.

daniela kralevich

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/mayokusty/roman_skyba_photography, Pexels.com