V markizáckej reality show Farma došlo k incidentu, aký v celej histórii populárnej súťaže nemá obdoby. Pred malou chvíľou kompetentní z modro-žltej televízie oznámili mimoriadne šokujúcu správu o brutálnom fyzickom útoku, ktorý si vyžiadal okamžitý zásah!

Uplynulú noc bolo vo vidieckom sídle poriadne rušno. Televízia Markíza informuje o skratovom správaní Mateja Jurkoviča, ktorý neudržal nervy na uzde. Zdatný svalovec surovo napadol jedného z farmárov, čo skončilo pobytom v nemocnici.

matej jurkovič farma

Arogantnosť fešáka zo západného Slovenska už niekoľko dní prekračovala hranice, čo dávalo najavo čoraz viac účinkujúcich. Pred pár hodinami vyvolenému mladučkej Mirky Csorbovej ale praskli nervy natoľko, že napadol svojho kolegu. Ten mal schytať také silné rany, že bol nevyhnutný okamžitý prevoz pod lekársky dohľad.

Tvrdý trest pre agresora

,,V reality šou Farma prišlo k poľutovaniahodnej udalosti – k agresívnemu výpadu jedného z účastníkov, Mateja Jurkoviča, voči ďalšiemu z účinkujúcich z tohto projektu. V dôsledku násilného správania skončil poškodený súťažiaci v nemocnici a musel ho ošetriť zdravotnícky personál,“ znie oficiálny oznam na portáli Markiza.sk

Bezprostredne po krutom zásahu na statok bleskovou rýchlosťou dorazili hospodár Martin spoločne s moderátorkou Evelyn – dvojica Mateja Jurkoviča do minúty vyrazili zo súťaže. Meno súťažiaceho, ktorý sa stal obeťou násilníka, zatiaľ nie je známe, nakoľko ďalšie podrobnosti budú uverejnené počas vysielania v televízii. Či to má súvis s nechutnými vyhrážkami smerom na východniara Gabriela Sedláčka, sa dozvieme až o pár dní. Viac o incidente medzi Matejom a Gabom si môžete prečítať —TU—

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Gabo sedláček farma

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/Farma.markiza, YouTube