Jedným z najkontroverznejších párov slovenského šoubiznisu bol len donedávna Martin Jakubec (35) so svojou partnerkou Božankou (69). Dvojica spolu zaplavila všetky popredné magazíny, a to najmä ku koncu minulého roka, kedy si spravila veľkolepú svadbu. Aká je však skutočná pravda? O tej najnovšie prehovorila samotná “nevesta”!

Božanka to už viac nevydržala. Po tom, čo na verejnosť vyplávala informácia o tom, že jej svadba s Jakubcom bola len čistý reklamný ťah, prehovorila o celej svadobnej kauze, a teda klamstve, aké slovenský šoubiznis doteraz nezažil. „Imponoval mi záujem Martina, jeho pozornosť, galantnosť. Bola to moja prvá svadba, tak som si to aspoň užívala,“ priznala na rovinu.

Okrem toho Božanka uviedla aj fakt, že s Martinom nikdy nezdieľali jednu domácnosť a každý býval na inej adrese. Hlavným dôvodom ukončenia ich partnerského vzťahu však mal byť práve tlak verejnosti, keďže sa 69-ročná ikona stávala čoraz častejšie terčom posmeškov na internete a práve kvôli medializácii s Jakubcom schytávala jednu urážku za druhou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dávam Martinovi voľnosť, aby si našiel primeranú, mladšiu partnerku, s ktorou môže plánovať svoju budúcnosť, rodinu a roztopašnosti,“ ukončila svoju trpkú spoveď v rozhovore pre magazín Plus jeden deň. A ako vidí rozpad tohto “vzťahu” samotný Jakubec? Jeho šokujúci postoj nájdete >>>TU<<<!

Zdroj: Pluska.sk | Foto: YouTube, Facebook/Martin Jakubec