Fanúšikovia Ariany Grande počas jej posledného koncertu v Pittsburgu zažili nečakaný šok. Svetová speváčka sa totiž emocionálne zrútila počas jedného z jej najväčších hitov. Dôvod kráskinho kolapsu však mnohým v sále nahnal doslova slzy do očí.

Ariana Grande má za sebou psychicky náročné obdobie. Je to len pár mesiacov odo dňa, kedy svet zaplavila informácia o náhlom úmrtí jej bývalého priateľa Maca Millera, ktorý sa predávkoval vraj aj kvôli rozpadu jeho vzťahu s hudobnou ikonou.

Známa brunetka túto správu znášala veľmi ťažko, dokonca sa na dlhšiu dobu odmlčala a odvolala určité koncerty. Po približne 8 mesiacoch sa však opäť postavila na pódium, a to rovno v Macovom rodnom meste.

V určitom momente však Grande nával pocitov neudržala a emočne sa zrútila rovno pred stovkami fanúšikov. Stalo sa tak vo chvíli, keď spievala song s názvom Thank u, next, kde sú prvé verše venované práve jej zosnulému ex-priateľovi.

Wish I could say thank you to Malcom ’cause he was an angel,” znie oficiálny text piesne, kde si Ariana praje, aby sa mu mohla poďakovať, pretože bol jednoducho anjel. V momente, keď tieto slová mala vysloviť na pódiu, to však nevydržala a prepadla slzám. Záznam z daného koncertu nájdete nižšie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Video: Streamable.com | Foto: Twitter