Čas vianočný je tým najkrajším obdobím, kedy sa dostaneme z uponáhľanej doby do rodinnej bubliny a trávime čas s tými najbližšími. A i keď tento zimný lockdown bude prebiehať možno o niečo inak, stále je dôležité spomenúť si na svojich milovaných. Monika Beňová na sociálnych sieťach priznala dojímavý dôvod, prečo čaká so zdobením stromčeka. 

Politička Monika Beňová na sociálnych sieťach ukázala nádherný živý stomček, ktorý však zatiaľ na ozdobenie čaká pred dverami domu, kde si rodinka nažíva. Dôvod, prečo sa mamička malej Ley ešte nepustila do dekorovania, je nádherný a dojímavý.

,,Stromček zdobím o 48 hodín. Bude to v deň narodenín mojej maminky. Odišla pred takmer 12 rokmi,“ úprimne uvádza 52-ročná europoslakyňa, ktorá mamičku vidí aj v tvári svojej malej dcérky.

,,Lea sa na ňu tak veľmi ponáša líčkami, úsmevom a jamkami v líčkach,“ opisuje hrdá a dojatá plavovláska, ktorá si čas pred čakaním na zdobenie stromčeka vyplnila prípravou vaječného likéru. ,,Tak sme ho dnes odmotali zo sieťky, nech sa pekne otvorí. Ja sa tak teším už,“ dodala Monika.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/monicabenova