Azda najkontroverznejším jesenným projektom televízie JOJ je zoznamka Take Me Out, ktorú majú mnohí diváci poriadne v zuboch. Akoby toho nebolo málo, komerčná televízia vypustila na naše obrazovky ďalší skvost s názvom Super Karaoke. Ako to dopadlo?

Na začiatku tohto leta sme avizovali príchod slovenskej verzie megaúspešneho Carpool Karaoke Jamesa Cordena, ktorý po uliciach Los Anegels vyváža tie najznámejšie svetové celebrity. Prevzatie vtipného formátu, ktorý v Amerike sledujú milióny divákov, ohlásila aj naša Jojka, no diváci slovenskú verziu vopred odsúdili k zániku.

V prvej epizóde si Sväťo Malachovský do “celebritného taxíka” prizval autora slovenských hitov Adama Ďuricu, ktoré svojou otravnosťou ľavou zadnou schovajú do vačku kultové Despacito. Ten je autorom infantilných, extrémne presladených popoviek, no do auta nastúpil ako gangster s otravným bratislavským prízvukom. Napriek tomu, že “prachom zapadnutého” superstáristu až po 9 rokoch vzkriesila hitovica Neľutujem, pôsobil dosť sebavedomo a s poriadnou dávkou afektu opisoval súčasnú kariéru.

Kedysi neznámy a najmä skromný bezpečnostný technik sa stihol pochváliť aj titulom inžinier. Jediný vtipný (alebo trápny?) ,,highlight” večera nastal v momente, keď Ing. “Despacito” priznal, že sem tam počúva aj Kontrafakt, a tak to s Malachovským strihli na rapujúcich gangstrov. Kŕčovitý, nasilu vtipný scenár prerušilo “akože spontánne” vyzdvihnutie pojašených 15-tiek, ktoré nevedeli predýchať, že ich zvezie slovenský Luis Fonsi osobne.

Nuž a kedže sme už ďalej nemali silu dopozerať toto zvukové i vizuálne utrpenie, na priblíženie dojmov si dovolíme citovať portál hudba.sk: ,,Paradoxne práve pasáže venované spevu pôsobili najviac rušivo. Nejde o samotný spev, Adam je jeden z tých interpretov, ktorý sa nemusí schovávať za štúdiové nahrávky. Rušivý bol celkový prejav oboch členov posádky. Aj Adamove hity totiž sprevádzala prehnaná mimika a nadnesené gestá, ktoré pôsobili príliš neprirodzene, ako snaha nasilu strhnúť divákov do prudkej zábavy, pričom prejav nekorešpondoval s emóciami, ktoré dané skladby v skutočnosti v sebe nesú.”

Ukážky zo Super Karaoke s Adamom Ďuricom

Zdroj/Foto: Joj.sk, hudba.zoznam.sk, YouTube

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk