Na Farme bolo poriadne horúco! O večerné iskrenie sa tentokrát postarali súťažiaci Radovan Dulin a Miroslava Csorbová, ktorí sa okrem nočného šmátrania pod perinou zaplietli i do menšej, možno žiarlivostnej, scénky pod vplyvom alkoholu. Čo na to Radova snúbenica?

Zdá sa, že i počas tejto série sa medzi mužmi a ženami na Farme strhne nejeden románik. Nasvedčuje tomu fakt, že ešte len po prvom týždni uniklo na verejnosť video, kde môžeme vidieť Rada a Mirku z táboru východniarov v poriadne pikantnej chvíľke. Čo sa však medzi nimi skutočne dialo, už necháme na vaše posúdenie, video si môžete pozrieť >>>TU<<<.

Mnohých po zhliadnutí spomínaných záberov zaujímal fakt, ako jeho pôsobenie na statku vníma snúbenica rodáka z Popradu. Podľa Mirkiných slov jej totiž nevera po šiestich rokoch vzťahu neprekáža, avšak možná “milenka” musí byť pekná.

Radovu snúbenicu Ivku sme ohľadom možného romániku jej partnera kontaktovali, doteraz nám ale neodpovedala. Napriek tomu na svoju sociálnu sieť zverejnila pár zarážajúcich slov, ktoré zrejme patrili jej dnes už verejne známemu priateľovi.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Ak sa pozorne zahľadíš na svoje členky, zistíš, že tam nie sú žiadne reťaze. Si slobodný a so svojím životom si môžeš robiť čokoľvek,” uviedla, pričom sa zdá, že tieto vety mohla adresovať práve Radovanovi. Žeby bol po jeho záberoch v televízii aj on slobodný? To sa zrejme dozvieme už čoskoro!

Zdroj: Instagram/I.B. | Foto: YouTube, Facebook/Farma, TV Markíza, Instagram/I.B.