Kendall Jenner, ktorá v súčasnosti patrí medzi najpopulárnejšie a najžiadanejšie modelky sveta, si vždy potrpí na bezchybnom vzhľade. Bolo tomu tak aj na prestížnej after párty, kde sa však postarala aj o zábavnú momentku, ktorá teraz baví celý svet.

Členky z najznámejšej americkej rodiny nemohli chýbať na veľkolepom večierku, ktorý sa konal po odovzdávaní prestížnych cien Golden Globes. Kylie sa spoločne so svojou staršou sestrou Kendall objavila na afterpárty a zabávali sa do rána bieleho s tými najväčšími hereckými hviezdami Hollywoodu. Dcéry bývalého olympijského víťaza a 61-ročnej televíznej hviezdy sa nahodili do slušivých outfitov a s veľkou ochotou pózovali pred objektívmi fotoaparátov.

Keď sa k známym sestrám pripojila ich nemenej populárna kamarátka a modelka Hailey Baldwin, dievčatá ukázali, ako milujú byť stredobodom pozornosti. Celebritné mladé žienky nahodili pózu, úsmevy a snímka bola na svete. Na prvý pohľad sa zdá, že táto fotografia je úplne normálna, no keď sa pozriete bližšie, uvidíte, že tomu tak rozhodne nie je.

Hailey, Kylie a Kendall

Práve mladá supermodelka, ktorá bola súčasťou Victoria´s Secret, sa postarala o poriadny rozruch. Vzniknutá fotografia zachytáva Kendall v neprirodzene vykrútenej póze, čo spôsobuje, že na fotke vidno len jej jednu nohu. Táto snímka sa stala v momente virálna a celý svet sa na nej nielenže dobre zabáva, ale zároveň háda krkolomnú hádanku, kde mladá televízna hviezdička schováva svoju druhú nohu.

Foto: Instagram, giphy.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.