Menej je viac. Snaha sa síce cení, ale vedzte, že niekedy je lepšie netlačiť na pílu. Práve pôžitok z milovania a samotné dosiahnutie orgazmu je v mnohých prípadoch neotvorená trinásta komnata. Nastáva to najmä u žien, ktoré si aj napriek slabšiemu zážitku hryzkajú spodnú peru a slastne vzdychajú, len aby potešili partnera. Kto ale poteší nás?

 

Pokúste sa zosynchronizovať dýchanie

Zložitejšie, ale nie nemožné. Je vedecky dokázané, že zamilovaní ľudia sa počas intímností vedia ,,naladiť“ na rovnakú tepovú frekvenciu. Vyskúšajte to! Snažte sa aspoň trocha sústrediť, pozerať sa partnerovi do očí, dýchajte ako on. Bude sa vám zdať, že ste dokonale spojení.

Predĺžte predohru

Nebojte sa hrať s chlapom o čosi dlhšie. Kedy ste mali naposledy predohru tak vzrušujúcu, že ste ho doslova prosíkali, aby do vás konečne vnikol? Vytvorte napätie, trochu tajomna, dráždite ho nielen rukami, ale aj slovne. Zaručene obaja vybuchnete!

Začnite sa počúvať

Bez navigácie sa nepohneme. Nebojte sa navzájom usmerňovať. Určite ste už v stovkách článkoch čítali, ako mu máte povedať, čo sa vám páči. Nie je to hlúposť, ono to skutočne funguje. Ak cítite niečo, čo ste ešte nezažili, povedzte mu to. Na jednej strane sa bude cítiť ako alfasamec a na druhej bude vedieť, že ak to urobí ešte raz, privedie vás do raja.

Dôležitý je aj výber hudby. Nepodceňujte ho a pustite si niečo z týchto overených posteľných hitov :)

Foto: Twitter, Instagram | Video: YouTube