Obľúbená moderátorka Adela Vinczeová má za sebou veľmi turbulentné dni. Krátko po tom, ako si po šiestykrát prezvala vzácnu sošku v ankete Osobnosť televíznej obrazovky, ju zastihla zlá správa o problémoch v relácii Trochu inak. Blondínkina talk show v priestoroch divadla totiž dostala nečakanú stopku – najnovšie ale nastali veľmi pozitívne zmeny!

Výnimočný program Trochu inak s Adelou si diváci veľmi zamilovali. Program plný otvorených rozhovorov so zaujímavými osobnosťami vedený našou najostrieľanejšou moderátorkou ale v posledných dňoch zažil menší šok.

adela vinczeova

Problém mal nastať v spolupráci so Slovenským národným divadlom, ktoré si údajne za prenájom rokmi overenej sály vypýtalo nehorázne vysokú sumu. Tvorcovia šou sa preto rozhodli priestory opustiť a osud populárnej relácie ostával nejasný.

Náhly smútok z nečakanej situácie však vystriedala obrovská radosť, nakoľko po pár dňoch našiel Adelin tím náhradné riešenie. „S radosťou zvestujeme, že 13. mája o 19. hodine sa Trochu inak prvýkrát uskutoční v ikonickej budove Slovenského rozhlasu. Konkrétne vo veľkom koncertnom štúdiu pre 520 divákov. Veď kde inde ako v ,obrátenej pyramíde` by sme aj mohli zakotviť s programom, ktorý sa volá Trochu inak,“ znie oznam na facebookovej stránke, ktorý mnohých potešil.

slovensky rozhlas

Už v máji sa má teda tím programu Trochu inak presťahovať do inej budovy, pričom kompetentní prostredníctvom sociálnej siete ohlásili aj obrovský záujem o vstupenky. Adela Vinczeová tak zase raz dokázala, že i z nešťastnej situácie sa dá vykorčuľovať brilantným spôsobom. Relácii v nových priestoroch držíme palce!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Trochu inak

Zdroj: Facebook/Trochu inak | Foto: Facebook/Trochu inak, Instagram/Tvmarkizaofficial, YouTube