Už v nedeľu večer sa na obrazovky TV JOJ vracia po dlhšej odmlke obľúbený program V siedmom nebi, ktorý opäť svojim divákom ponúkne tri srdce trhajúce príbehy. Hlavným hrdinom jedného z nich bude rodina muža menom Pierre, ktorý strávil 13 rokov vo väzení v Leopoldove. Keď sa už zdalo, že sa budú môcť všetci príbuzní tešiť zo spoločných chvíľ, osud to zariadil inak.

Pierre sa síce narodil v Libanove, avšak už od mladého veku žije na Slovensku, kde stretol svoju životnú lásku Dagmar. Tá sa neskôr stala jeho manželkou a na svet mu priviedla tri krásne deti Elenu, Danielu a syna Jeana Pierra. Chlapček si však svojho otecka veľmi neužil – keď mal tri roky, Pierre pre delikty súvisiace s podnikaním skončil vo väzení, kde bol zavretých dlhých 13 rokov.

Vo februári sa rodina z Piešťan svojho milovaného manžela a otca konečne dočkala. „Bol to šok. Konečne som sa tešil, že budeme spolu. Bol som rád a vzal som to tak, akoby sa nič nestalo. Že budeme pokračovať ďalej. Bolo to super,“ v relácii V siedmom nebi uviedol 16- ročný Jean Pierre. Ich šťastie však, bohužiaľ, trvalo iba do mája.

Moja žena zomrela v Rakúsku. Ona vždy chodila do Rakúska robiť. Odprevadil som ju na stanicu, lebo šla vlakom. Písala, že hlava ju bolí, trošku jej je zima. Ráno mi poslala poslednú správu o pol šiestej, že sa cíti zle a nespala dobre. Susedka zavolala sanitku. Prišli, vzali ju do nemocnice a o 12:15 zomrela. Dostala silný infarkt,“ Pierre sa so slzami v očiach vrátil niekoľko mesiacov dozadu.

Situácia bola o to komplikovanejšia, že sa tragédia odohrala mimo Slovenska v čase pandémie a že obe dcéry žijú v Anglicku, odkiaľ taktiež pre zatvorené hranice nebolo možné ľahko vycestovať. „Jediné čo chcem, aby som sem dostal dcéry z Anglicka, aby boli prítomné pri pohrebe. Všetko mi chýba. Chýbajú mi dievčatá, chýbajú mi vnúčatá. Je to neopísateľný pocit,“ vyjadril sa užialený vdovec. V ťažkej životnej situácii sa tak rodine rozhodla pomôcť relácia V siedmom nebi, ktorá urobila maximum preto, aby sa všetci s maminou dôstojne rozlúčili. Celý príbeh si budete môcť pozrieť v nedeľu o 20:35 na JOJke!

Zdroj/Foto: TV JOJ