Kedysi patril medzi najväčšie hviezdy TV Markíza, ktoré sa na obrazovkách objavovali v hlavnom vysielacom čase. Divákom sa prihováral najprv po boku Andrey Vadkerti a neskôr Marianny Ďurianovej. V roku 2005 sa však Ľubomírovi Karáskovi otočil život na ruby. Dnes vám pri pohľade naňho nabehne do očí ľútosť.

Úspešnú kariéru Ľubomíra Karáska prerušila v roku 2005 vážna autonehoda, po ktorej sa zatovoval naozaj veľmi ťažko. Osudnou sa mu stala cesta medzi Sencom a Trnavou, kde dostal na ľade šmyk. Odvtedy je vraj dnes už 60-ročný Bratislavčan invalidným dôchodcom na 49 percent.

Lubomir Karasek

Bývalému moderátorovi sa síce v ťažkom boji zvíťaziť podarilo, no na obrazovky sa už nevrátil – napriek tomu ho máme stále v pamäti. Po dlhých rokoch abstinencie v televízii spoznal Ľubomíra aj David, ktorý s ním cestoval vo vlaku. Pohľad naňho bol však podľa jeho slov veľmi ťažký. „Karásek cestuje vlakom. Je mi ho veľmi ľúto. Má roztrhané topánky a pôsobí veľmi utrápene,” napísal do redakcie Čas.sk neznámy čitateľ. Naozaj smutné…

Foto Ľúbomíra Karáska z vlaku si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Čas.sk | Foto: TV Markíza

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)