Kedysi patril medzi najväčšie hviezdy TV Markíza, ktoré sa na obrazovkách objavovali v hlavnom vysielacom čase. Divákom sa prihováral najprv po boku Andrey Vadkerti a neskôr Marianny Ďurianovej. V roku 2005 sa však Ľubomírovi Karáskovi otočil život na ruby. Dnes vám pri pohľade naňho nabehne do očí ľútosť.

Úspešnú kariéru Ľubomíra Karáska prerušila v roku 2005 vážna autonehoda, po ktorej sa zatovoval naozaj veľmi ťažko. Osudnou sa mu stala cesta medzi Sencom a Trnavou, kde dostal na ľade šmyk. Odvtedy je vraj dnes už 60-ročný Bratislavčan invalidným dôchodcom na 49 percent.

Lubomir Karasek

Bývalému moderátorovi sa síce v ťažkom boji zvíťaziť podarilo, no na obrazovky sa už nevrátil – napriek tomu ho máme stále v pamäti. Po dlhých rokoch abstinencie v televízii spoznal Ľubomíra aj David, ktorý s ním cestoval vo vlaku. Pohľad naňho bol však podľa jeho slov veľmi ťažký. „Karásek cestuje vlakom. Je mi ho veľmi ľúto. Má roztrhané topánky a pôsobí veľmi utrápene,” napísal do redakcie Čas.sk neznámy čitateľ. Naozaj smutné…

Foto Ľúbomíra Karáska z vlaku si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Čas.sk | Foto: TV Markíza

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.