Zbožňovaný maestro Karel Gott už niekoľko rokov bojuje s vážnymi zdravotnými problémami, ktoré si žiadajú čoraz vyššiu daň. Neprekonateľný český Slávik sa tak musel vzdať koncertovania a do spoločnosti môže vyraziť len s veľkými obmedzeniami. Najnovšie však nielen príbuzných, ale i fanúšikov legendárneho speváka zasiahla ťažká správa.

Pojem rakovina, bohužiaľ, u Gottovcov nie je neznámy. Božskému Kájovi sa pred tromi rokmi podarilo toto zákerné ochorenie prekonať, no postupom času musel odolávať ďalším nástrahám osudu.

karel gottPobyty v nemocniciach a zdĺhavé liečby v živote speváka stále pribúdajú a čo je najhoršie -zahraničné médiá v týchto dňoch obletelo oznámenie o tom, že 80-ročný umelec bojuje s akútnou leukémiou, ktorú potvrdil aj samotný Karel.

Hviezda sa má momentálne nachádzať vo vlastnom sídle, kde si k sebe v uplynulých dňoch zvoláva najbližšiu rodinu a priateľov. Na Bertramke sa podľa informácií českého denníka Blesk schádzajú umelci, kamaráti či kolegovia žijúcej legendy, aby mu vyjadrovali podporu a dodávali energiu. Okrem toho štvornásobný otec na Instagrame uverejňuje dojemné zábery v kruhu blízkych a zároveň sa pustil aj do prezerania si starých fotografií z minulosti, čo mu zrejme pomáha. Maestro, prajeme veľa síl!

karel gott

karel gott deti

Zdroj: Blesk.cz | Foto: Instagram/schlagerfueralle, officialkarelgott