Klebety o rozchode speváčky Moniky Bagárovej a MMA zápasníka Makhmuda Muradova sa v médiách objavovali pomerne pravidelne. Porotkyňa SuperStar však všetky negatívne správy o ich vzťahu popierala a snažila sa pôsobiť statočne. Napokon predsa len došlo k najhoršiemu – česká kráska počas Vianoc oznámila koniec.

,,Myslím, že je fér Vám poovedať, že už nie sme rodina. Hlavne preto, že ste boli pri našom začiatku, taktiež pri narodení našej Ruminky a viem, že veľa z vás nám držalo palce,“ šokovala na Prvý sviatok vianočný Monika Bagárová, ktorá smutnou správou zarmútila všetkých fanúšikov. Ľudia následne speváčke vyjadrili nesmiernu podporu.

,,Ďakujem za vašu obrovskú podporu, za povzbudenie, súcit a lásku,“ o deň neskôr zanechala na Instagrame mamička jeden a polročného dievčatka. Dôvodov, ktoré sa podpísali pod krach rozprávkového páru, je podľa Moniky viac, ani jeden však nekonkretizovala.

Samzrejme, že sa viacerí domnievajú, že veľkú rolu zohrala diaľka, nakoľko športovec trávil väčšinu roka v Uzbekistane, kde má rozbehnutú slušnú kariéru. Podľa informácií Extra.cz je ale za rozchodom aj niečo omnoho závažnejšie – nevera a dokonca druhá rodina. ,,Že tam má inú a nejaké dôkazy toho, to bola posledná kvapka,“ uviedol zdroj z okolia dvojice. Okrem toho prezradil, že Monika s Ruminkou sa už zo spoločného domu odsťahovali.

,,Hlavne je už zmierená. Ako bolí ju to, ale ona to dá. Konečne sa môže nadýchnuť. Je to pre ňu skôr výhra. Takto by sa utrápila. Robila pre záchranu fakt maximum,“ tvrdí anonym. Monike držíme palce a prajeme veľa síl…

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram/bagarovamonika