Nesmierne talentovaná umelkyňa Monika Potokárová mala celú budúcnosť pred sebou. Do vienka jej bolo nadelené výnimočné herecké nadanie, čím dokázala potešiť nielen televíznych divákov, ale najmä divadelné obecenstvo. V pondelok ráno však Slovensko zasiahla tragická správa o úmrtí mladej tmavovlásky, pričom bližšie podrobnosti boli až doteraz zahalené rúškom tajomstva.

Monika sa, bohužiaľ, zaradila do neslávne známeho “Klubu 27”, do akého patria umelci, siahnúci si na život presne vo veku 27 rokov. Ich pohnútky sa len veľmi ťažko chápu, pod obrovský stres sa pravdepodobne najviac podpisuje neúnosné pracovné tempo, keďže i šikovná Slovenka ešte krátko pred smrťou účinkovala v 12-tich predstaveniach naraz.

herečka Monika Potokárová

O dôvodoch skratového konania sa dnes dá len polemizovať a známej kráske by to už aj tak nepomohlo. Najnovšie medializované informácie sa však zaoberajú najmä skutočnou príčinou úmrtia. Podľa portálu Najky.sk si mala Potokárová na život siahnuť v byte manžela Roba Rotha, a to obzvlášť krutým spôsobom – herečka sa údajne obesila.

Nehybné telo bez známok života objavil práve zdrvený partner, ktorý v smútkom zahalenom byte ešte doposiaľ prespáva a desivý obraz mu spred očí zrejme nikdy nezmizne. Záchranár potvrdil, že Moniku v čase nájdenia nebolo možné zachrániť a musel len skonštatovať úmrtie.

Monika Potokárová smrť

Zdroj: Najky.sk | Foto: Instagram/Moni_potokarova