Fanúšikovia mladého Slováka, ktorého na Instagrame sleduje viac ako 64-tisíc ľudí a na YouTube odoberá jeho kanál takmer 95-tisíc priaznivcov, sú v šoku. Ešte pár dní dozadu Majo Seman tvrdil, že je šťastný a na dobrej ceste k tomu, aby sa definitívne zbavil drog. Žiaľ, včera jeho zdrvená mamina informovala o Majovej smrti.

Majo Seman sa netajil tým, že holdoval drogám. Spomína ich dokonca aj vo svojom poslednom videu z decembra minulého roku, ktoré natočil po boku milovanej mamy. Tá sa včera dozvedela najhoršiu správu svojho života.

„Majko už nenatočí žiadne video, dnes mi polícia oznámila, že môj syn zomrel. 22. septembra by oslávil 21-narodeniny. 1. 9. 2021 sa jeho mladý život skončil. Nie sú slová, ktoré by vyjadrili bolesť a smútok, navždy bude so mnou. Nech odpočíva v pokoji a jeho duša nájde to, čo vždy hľadala. Nedokázala som ho zachrániť, mrzí ma to,“ napísala na Instagram užialená mama YouTubera.

Majo ešte pár hodín pred ňou zverejnil príspevok, prostredníctvom ktorého si od obdivovateľov pýtal podporu. ,,Komentujte, srdiečka, nech cítim, že nie som sám a mám silu všetko vonku prekonať,” zanechal na sociálnej sieti krátko pred svojou smrťou. Rodine vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Zdroj/Foto: Instgaram/itsmajoseman