Nie je žiadnym tajomstvom, že telenovela Skrytá vášeň patrí medzi najobľúbenejšie, aké sa kedy dostali z ďalekej Kolumbie na obrazovky slovenských domácností. Príbeh troch krásnych sestier a troch hriešnych bratov si získal, vrátane hereckého obsadenia, srdcia mnohých žien. Jednému z protagonistov sa však nedávno stala osudnou dopravná nehoda.

Pamätáte si ešte senilného otca krásnej Ruth a manžela Raquel, Calixta Uribeho? Sympatický deduško Fernando Corredor Muñoz toho síce veľa nenahovoril, avšak o to viac bol fanúšikom sympatický. Tak ako v telenovele, aj v reálnom živote sa mu stala osudnou dopravná nehoda. Do 79-ročného Fernanda, ktorý zomrel práve na Štedrý deň, narazil motocyklista.

Herec mal za sebou viac ako 50 rokov úspešnej kariéry. Okrem postavy Calixta ste ho mali možnosť vidieť aj v seriáli La Tormenta, kde si zahral advokáta Fuentesa. Smrť herca potvrdila jeho dcéra Maria Angelica prostredníctvom facebookového účtu: “Tento skvelý človek, kamarát, herec, otec, starý otec, syn, manžel je teraz s bohom. Tá prázdnota po tvojom odchode, oci, je obrovská a bolesť v mojej duši je ešte väčšia. Budem ťa navždy milovať.”

Foto: Facebook, vertelenovelas.cc, telemundo.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Maťa
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.