Akoby sa doslova roztrhalo vrece so smutnými správami. Len nedávno sme vás informovali o záhadnom úmrtí herečky Lisy Sheridan (†44), ktorej smrť je spájaná s vraždou. Následne nás len krátko po prekonaní mŕtvice navždy opustila seriálová legenda Luke Perry (†52) . Dnešok však, žiaľ, opäť sprevádza ďalšie tragické nešťastie.

Svet prišiel o ďalšiu nadanú osobnosť svetového formátu. Na verejnosť totiž prenikla informácia o nečakanom úmrtí jednej z najvýraznejších tvárí televíznej šou The Voice, ktorá sa svojím príbehom zapísala do pamätí mnohých divákov. Tí dnes prostredníctvom ľútostných odkazov z celého sveta neskrývajú smútok.

Americká speváčka Janice Freeman (†33) prišla na televízne obrazovky v roku 2017 ako neznáma žena. Mladá umelkyňa sa napriek ťažkému osudu rozhodla zabojovať o svoj sen živiť sa hudbou, hoci jej v tom bránilo niekoľko prekážok. Za život totiž musela prekonať viacero zákerných chorôb ako lupus, meningitída či dokona rakovina hrtanu.

Janice nakoniec svoj boj prehrala dňa 2. marca 2019 po tom, čo dostala náhle problémy s dýchaním. Napriek okamžitému príchodu lekárov zavolaných jej milovaným manželom sa mladej speváčke do ďalšieho dňa prežiť nepodarilo. Hudobníčke sa stala pritom osudnou krvná zrazenina, ktorá sa jej dostala rovno do srdca.

Po zverejnení tejto smutnej správy vyjadrilo Janicinej rodine množstvo fanúšikov úprimnú sústrasť, pričom nechýbala ani samotná porotkyňa Miley Cyrus. „Dnes sme prišli o legendu. Počuješ? Nezáleží na tom, čo sa popísalo alebo čo si ľudia pamätajú, TY si vyhrala, môj anjel,“ vyznala sa svetová hviezda na pamiatku zosnulej súťažiacej.

Miley Cyrus a Janice si počas súťaže vybudovali silné puto

Zdroj: Instagram/Janice Freeman | Foto: Facebook/The Voice, Instagram/Miley Cyrus