Svadba v dnešnej dobe vôbec nie je prežitkom, čoho dôkazom sú aj známe slovenské osobnosti, ktoré svoje niekoľkoročné vzťahy zoficiálnili aj na papieri. A tak po Dominike Cibulkovej, Sajfovi či čerstvej novomanželke Kristíne Pelákovej prichádza na rad raper Rakby. 

27-ročný slovenský raper Ramón, Rakby, Beňo včera so svojou priateľkou Monikou Sakmanovou oslávili desaťročné výročie svojho vzťahu. Krásna tanečnica na Instagrame venovala svojmu priateľovi romantické vyznanie a zaspomínala si aj na prvú pusu, ktorá mala medzi dvojicou padnúť presne pred desiatimi rokmi.

Ramón taktiež obdaril Instagram novým príspevkom, avšak o čosi zaujímavejším než jeho frajerka, teda od včera už snúbenica. Na Rakbyho fotke totiž Monika ukazuje krásny prsteň s kameňom. Celebritný párik tak svoju lásku posunul o krok vpred v symbolický dátum 10. 10., kedy zároveň oslávil aj desiate výročie.

mon3

mon2

Foto: Instagram, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.