Prvú časť seriálu Nový život odvysielala TV Joj začiatkom januára minulého roku, pričom divákov lákala k obrazovkám zvučnými hercami, ktorí kedysi účinkovali v “nekonečnom” Paneláku. Žiaľ, rovnako dlhé trvanie príbehov troch bývalých spolužiakov nečaká.

Nový život spočiatku zaujal množstvo Slovákov, ktorí si hlavných hrdinov Paľa (Alexander Bárta), Luciu (Helena Krajčiová),  Dušana (Milo Kráľ) a ich osudy okamžite zamilovali. Avšak ako sa hovorí – nič netrvá večne a tretia séria sa už na úspech tej prvej ani zďaleka nechytá.

Ako uvádza Pravda, sledovanosť dosahovala výrazné podpriemery okolo 5% a menej, pričom namiesto troch dní v týždni si už diváci mohli pozrieť seriál iba v utoroky v dvoch častiach za sebou. Tvorcovia tak usúdili, že je čas, aby sa po troch úspešných sezónach jednotlivé príbehy uzavreli.

,,Nový život nebol napísaný ako nekonečný seriál, no JOJka naďalej ráta so spoluprácou s jeho hercami aj v ďalších projektoch,“ pre Pravdu ozrejmila PR manažérka televízie JOJ Katarína Nosková. Poslednú časť spomínaného projektu odvysiela TV JOJ 22. júna.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

nový život

Zdroj: Pravda.sk | Foto: Instagram/tvjoj