Divákov obľúbenej relácie o varení čaká poriadne smutná správa. Navždy nás opustila jedna z najvýraznejších účinkujúcich, ktorá svojím optimizmom a smiechom vyčarila úsmev na tvári všetkým fanúšikom zábavnej šou.

Magdaléna Gulyás prišla do projektu s názvom Moja mama varí lepšie ako tvoja po boku svojej vtedy 15-ročnej dcéry Katky. Dievčatá sa pokúsili vyhrať peňažnú odmenu v boji proti známej rodine Habovcom, čo sa im napokon nepodarilo.

Magdaléna trpela vážnym ochorením, ktoré sa jej, bohužiaľ, stalo osudným. Svoj boj s rakovinou kože prehrala v 43 rokoch života, pričom tu zanechala štyri krásne deti. Po oznámení tejto smutnej správy sa obyvatelia Komárna rozhodli založiť verejnú zbierku, aby aspoň sčasti pozostalým pomohli.

Vieme, že je to len slabá náplasť na ubolené srdcia, no v sobotu pred západom proti BMK Lučenec bude vo vestibule športovej haly možnosť darovať dobrovoľný finančný príspevok pre Katku a jej rodinu,“ znie oficiálne vyjadrenie smútiacich. V mene celej redakcie vyjadrujeme úprimnú sústrasť a veľa síl do ďalšieho života.

Zdroj: TV JOJ | Foto: Facebook, TV JOJ, Pixabay.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.