Pred pár hodinami k nám zo susedných Čiech dorazila veľmi smutná správa o smrti známeho herca Jířího Pomeje, ktorý prehral dlhý boj s rakovinou. Bývalý manžel zosnulej hviezdy Ivety Bartošovej naposledy vydýchol v utorok 26. februára 2019 na nemocničnom lôžku, kde ešte pár dní predtým zaskočil lekárov netradičnou požiadavkou.

Verejnosť o Pomejeho chorobe vedela už nejaký čas, pričom hercov stav sa z mesiaca na mesiac stále zhoršoval. Hoci zákernému ochoreniu Jíři čelil celé dva roky, napokon tento krutý boj prehral. Známy Čech podľahol rakovine hrtana, ktorá sa postupne rozšírila do celého tela.

pomeje

Smrť Jířího Pomeje potvrdil jeho blízky kamarát Pavel Pásek, ktorý zároveň ľuďom odhalil posledné prianie zosnulého umelca. Len pár dní pred posledným výdychom totiž takmer nehybný pacient od doktorov žiadal, aby mu do jeho VIP izby objednali obrovský televízor. Z dôvodu, ktorý ho k tejto prosbe viedol, doslova mrazí.

Český herec sa totiž v posledných dňoch života už nachádzal v takom zúfalom stave, že kvôli rozšírenému ochoreniu už na bežný televízor vôbec nevidel – postupne prichádzal o hlas, zrak a na sklonku života sa už takmer nehýbal. Bývalý manžel Ivety Bartošovej tak vo veku 54 rokov navždy odišiel do hereckého neba. Pozostalej rodine vyjadrujeme úprimnú sústrasť!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

pomeje

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/#jiripomeje, ivetabartosova_fans

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.