Manželstvo známeho herca a komika Sväťa Malachovského (44) s hudobníčkou a skladateľkou Ľubicou Čekovskou (41) je dnes už minulosťou. Po odhalení Sväťovej nevery si sestra obľúbeného umelca Mariána Čekovského zachovala chladnú hlavu a o manželovi sa vyjadrovala len v superlatívoch. Aj keď jej určite nebolo všetko jedno, tak ako každá žena, aj ona sa musela vysporiadať so svojou trpkou bolesťou po svojom.

Počas leta minulého roka zažila Ľubica Čekovská obrovský šok. Bulvár totiž odhalil neveru jej manžela, obľúbeného komika Sväťa Malachovského, s ktorým žila šesť rokov. Tvár relácie Kredenc ju podvádzala s mladšou kolegyňou, herečkou Petrou Molnárovou (30). Keďže má Ľubica s exmanželom päťročného synčeka Thea, bola to pre ňu poriadne nepríjemná a bolestivá situácia. Rozvod prebehol bez komplikácií už v novembri minulého roka, a aj keď si dnes už obaja žijú svojim vlastným životom, každú ženu podobná situácia zraní a zanechá stopy na dlhší čas. Inak tomu zrejme nie je ani v prípade Ľubice, ktorá si evidentne potrebovala „vyliať“ svoju dušu, a to rovno v piesni, ktorú napísala pre speváka Roba Opatovského.

Text piesne je pravdivou výpoveďou sestry známeho umelca Mariána Čekovského, Ľubici, ktorej samotný názov hovorí za všetko. Skladba s názvom „Človek si musí všetkým prejsť“ má skutočne silný text, priam až filmový.

Úprimná spoveď Ľubici Čekovskej – Človek si musí všetkým prejsť

Zdroj/Video: Youtube | Foto: Facebook