Kým cez týždeň zíva väčšina miestnych podnikov prázdnotou, cez víkend sa krásne zapĺňajú, pričom drvivá časť je podgurážená alkoholom. Nelichotivý pohľad na opitú mládež podnietil jedného zo slovenských vyhadzovačov k tomu, aby napísal verejný príspevok, odkrývajúci to, čo sa pred jeho očami zvyčajne odohráva.

Pokiaľ zvyknete v piatok či sobotu zájsť do nejakého podniku, zrejme viete, že sa to tam len tak hmýri viac či menej opitými ľuďmi. Slovák, ktorý pracuje ako vyhadzovač, opísal svoje víkendové služby ako ,,hrúza des”. 

,,To, čo čovek zažíva piatky a soboty, je na zaplakanie. Je niekedy až homorné sledovať, čo dokáže opitá hlava. Zvlášť dievčatá sú v tomto prieborníčky, takto sa chovajú budúce matky,” uviedol rozhorčený muž, ktorý neváhal pridať aj detailnejšie postrehy. ,,Vyváľajú sa po zemi, z toalety prídu častokrát omočené celé, pretože to nestihnú. Budúci otcovia tiež neutekajú ďaleko. Alkoholoví frajeri,” neznámy opísal na rovinu správanie dnešnej mládeže v podnikoch.

Na záver sa vyhadzovač prihovára rodičom. ,,Je mi smutno, keď to vidím, skúste sa mnohí pozrieť aj na vaše deti, ako chodia domov,” odkázal ľuďom, ktorí doma vychovávajú, respektíve žijú so svojimi ratolesťami.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Priznanie žien | Foto: depositphotos.com