Vraví sa, že nešťastie nechodí po horách, ale po ľuďoch. A ako sa zdá, neobchádza ani celebrity. Známa supermodelka a matka dvoch detí Gisele Bundchen poodhalila dvere do svojho súkromia a rozhodla sa zdieľať najťažšie chvíle v živote.

Hoci najlepšie platená modelka na svete so zdanlivo dokonalým manželstvom a dvoma nádhernými deťmi pôsobila na verejnosti šťastne, v pozadí tohto „pozlátka“ bojovala s panickými záchvatmi a strašnými pochybnosťami o sebe samej. Nakoniec sa až dostala do štádia, že jej boli predpísané upokojujúce lieky.

To, že Gisele prichádza s týmto šokujúcim priznaním, nie je len tak. Aktuálne totiž vydala svoju prvú knihu LESSONS (Lekcie), kde píše o najtemnejších dňoch. Konkrétne v kapitole Moja cesta k zmysluplnému životu táto 38-ročná modelka otvorene priznáva, že kvôli ťažkým depresiám zvažovala samovraždu.

gisele bundchen

U Gisele sa začali objavovať panické záchvaty už v roku 2003, keď podpísala 25-miliónový kontrakt s Victoria’s Secret a zároveň randila s Leonardo Dicapriom. Vtedy tiež začala fajčiť, piť víno a 3 moka frapučíno, aby sa upokojila. Zlom nastal až vtedy, keď navštívila špecialistu, ktorý jej predpísal Xanax. Obávala sa, že sa stane na ňom závislá, preto sa vzchopila a rozhodla sa svoj životný štýl zmeniť. Znížila množstvo prijatého cukru v strave, začala odmietať niektoré zákazky z modelingu, prestala fajčiť a pustila sa do jógy a behu.

gisele bundchen

Gisele prijala svoje telo ako chrám, o ktoré sa treba starať, pretože nie je neprekonateľné. Jej život sa odvtedy kompletne zmenil, pričom našla svoju vysnívanú rovnováhu medzi prácou a súkromím. Modelka sa v roku 2009 vydala za amerického futbalistu Toma Bradyho a ešte v ten rok sa im narodil syn Benjamim a v roku 2012 dcéra Vivian.

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: Instagram