O rodine Geissenovcov je dobre známe, že sa na nedostatok peňazí rozhodne sťažovať nemôžu. Veď aj ich televízna reality šou, kvôli ktorej minulý týždeň trávili čas na Slovensku, v názve ukrýva spojenie ťažký život milionárov. Málokto však o zbohatlíkoch vie, že ich roky zožieralo veľké trápenie.

Carmen a Robert Geissenovci sú rodičmi dvoch dievčat, z ktorých už vyrástli veľké slečny. 17-ročná Shania a o rok staršia Davina sú pre nich doslova zázrakom. Dvojica totiž pred nimi prišla až o desať bábätiek.

Na prvý pohľad vždy vysmiata a temperamentná Carmen to v živote nemala ľahké. Hovorí sa, že peniaze nie sú všetko, a platí to aj v jej prípade. Fanúšikom sa ešte v minulosti zverila, že má za sebou deväť potratov a jedno mimomaternicové tehotenstvo, pričom prvýkrát bola tehotná už v 17-tich. Vytúžené dieťa prišlo na svet až po takmer 20-tich rokoch snaženia sa.

Na extravagantný pár sa podľa slov blondínky šťastie usmialo akonáhle oslobodila svoju myseľ. ,,Je to dosť extrém, keď ste prišli o 10 detí,“ smutne konštatuje Carmen, ktorej sa prvýkrát podarilo stať mamou v 39. rokoch.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

geissenovci

Foto: Instagram/carmengeiss_1965