Koncom apríla zaplavil česko-slovenský bulvár nečakaný rozvrat manželstva dvoch prominentných tvárí šoubiznisu. Ukončenie vzťahu Agáty Hanychovej Prachařovej a Jakuba Prachařa sprevádzalo upodozrenie z nevery, čo sa postupom času podpísalo i na vzhľade českej modelky.

Agáta Hanychová pred časom zverejnila kompromitujúce SMSky, kde neznámy zdroj píše o údajnej nevere zo strany jej manžela. Najväčším prekvapením bola informácia, že spomínanou milenkou by mala byť slovenská herečka Diana Mórová, s ktorou sa český moderátor pravidelne stretával počas natáčania šou Česko Slovensko má talent.

Prachařova dnes už bývalá žena tak oficiálne potvrdila to, čo nikto nečakal. Prominentnému manželstvu je koniec. Pár týždňov po tom, čo celé Česko i Slovensko zaplavila táto “horúca pikoška” z jej súkromia, sa rozhodla stiahnuť do úzadia a vycestovala do ďalekého Izrealu.

Práve zo zahraničia Agáta pridáva jednu fotografiu za druhou, kde sa chváli svojou chudou postavičkou. Jedna z nich sa však líši od všetkých ostatných – dvojnásobná mamička po rokoch stavila na prirodzenosť a ukázala sa tak, ako sme ju doteraz ešte nevideli.

Hanychová totiž publikovala snímku, kde pôsobí smutno a strhane. „Vyzeráš, že ideš z posledného. Vyspi sa, najedz, nech je pohoda,” napísala jej jedna z fanúšičiek, pričom si túto negatívnu zmenu na jej tvári všimlo viacero ľudí. „Aj smútok patrí k životu. Potom zase príde to pekné, držím palce,” podporujú ju ďalší priaznivci pod záberom, ktorý si môžete pozrieť nižšie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/AgataHanychova, YouTube