Neuveriteľná nezodpovednosť stála počas štvrtkovej noci život mladú Češku, ktorá zahynula v dôsledku nezodpovednej jazdy. Dve priateľky, ktoré si užívali neprimeranú rýchlosť, vysielali cestu smrti na Facebooku, kde ich náraz sledovalo množstvo priateľov. 

Celým Českom momentálne otriasa tragická autonehoda, ktorej obeťou sa na ceste I/13 v smere z Mostu na Bílinu stala mimoriadne nezodpovedná vodička. “Mladá vodička vyšla s vozidlom mimo cesty a narazila do protihlukovej steny. Pri nehode utrpela zranenia, s ktorými bola transportovaná vrtuľníkom do nemocnice, kde zomrela. Príčina a okolnosti nehody sú predmetom ďalšieho vyšetrovania,” uviedla policajná hovorkyňa Alena Bartošová.

Počas neprimeranej jazdy, ktorá bola celá vysielaná online na Facebooku, cestovala s mladou ženou aj spolujazdkyňa. “Už ideme 120, behom chvíľky … 140. Až teraz vyrážame z Mostu, stretneme sa za päť minút pri Tescu, stíháš? Hej, koľko ideš? Ti pi*o,…,” kričí dievča a následne prichádza nepríjemný náraz. Nakoľko posádka auta považovala za nesmierne dôležité celú cestu vysielať užívateľom Facebooku cez livestream, ich priatelia mali možnosť vidieť autonehodu v priamom prenose. „Jedno z dievčat transportoval do nemocnice vrtulník LZS. Tam však svojim vážným zraneniam podľahla. Druhá z nich zostáva na jednotke intenzívnej starostlivosti, i ona utrpala pri nehode vážne zranenia,“ informoval o tragédii portál Týdeník Policie. Vzhľadom na skutočnosť, že telefón spolujazdkyne odletel po náraze mimo dosah, vo videu sú zachytené aj prvé minúty po nehode či okamžitá práca záchranárov.

Slečny, ženy, dámy, dávajte si mimoriadny pozor na cestách, nezodpovednou jazdou totiž neohrozujete len svoj vlastný život, ale aj životy iných vodičov! Toto video je toho jasným dôkazom!

 

Video, v ktorom je zachytená celá jazda smrti, si môžete pozrieť —TU—!!!

Zdroj: YouTube, Týdeník Policie