Úspešná americká playmate Katie May (34), ktorá bola mimoriadne populárna na  sociálnych sieťach, kde ju sledovalo viac ako 2 milióny užívateľov, náhle zomrela ešte vo februári tohto roka. Mŕtvica, ktorá sa dostavila z neznámych príčin, vraj prípad uzavrela. Najnovšie sa však po pitve prišlo na nové skutočnosti!

Populárna modelka, ktorá pracovala pre známy pánsky časopis Playboy, GQ a Esquire, prišla 1. februára tohto roku náhle o život. Podľa vyjadrení blízkych podľahla mozgovej mŕtvici. Katie po sebe zanechala iba sedemročnú dcéru Miu, ktorej rodina založila bankové konto, kam mohli ľudia prispievať ľubovolnou sumou slúžiacou na jej vzdelávanie. Rodina bola zdrvená, pretože smrť modelky prišla absolútne nečakane.

mia3yyy

Výsledky pitevnej správy však priniesli v prípade smrti Katie nečakaný zvrat. Modelka mala utrpieť zranenie pri fotení, kde sa jej zablokoval krčný nerv. Hrozná bolesť ju prinútila navštíviť nemocnicu, kde sa dostala do rúk chiropraktikovi, ktorý jej stav podľa všetkého zhoršil ešte viac. Ten pri naprávaní pravdepodobne použil metódy, ktoré mali tejto kráske vážne poškodiť tepnu vedúcu do mozgu a spôsobiť mŕtvicu. Rodina je novým zistením doslova zdrvená, keďže mladá úspešná modelka mohla ešte žiť a tejto tragédii sa dalo predísť.

katie-mayyyyy

mia2yyy

miayyy

katie3yyykatie2yyy

Zdroj: Huffingtonpost.ca | Foto: Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mikauka
Miluje dobrú hudbu, ktorá ma niečo do seba a človeku niečo dá. Inak zbožňuje kávu a čierny čaj. Píše energicky a drzo. Vždy povie, čo si myslí :)