Stalo sa vám už niekedy, že ste sedeli doma pred televízorom, nezaujato riešili veci okolo domácnosti, práce, detí a do pozadia ste mali zapnutý nejaký program? Nám áno!

Vo svete módy a šoubiznisu platí nepísané pravidlo, raz a dosť! Nielen raz na sebe, ale všeobecne! Všetko ostatné je považované za faux pas. Ak ste regulérna, ale aj samozvaná celebrita, na obdobné prešľapy vás pravidelne upozorňuje xy módnych polícií, rôzne časopisy alebo Smotánka. Na Slovensku je VRAJ jedinou pravdou: ,,Kto sa neobjaví v Smotánke, akoby v slovenskom šoubiznise ani nebol.“ Tragédia!

Určite je každému dobre známa kráčajúca Erika po ,,móle“ v upútavkách daného programu. V poslednej časti sme ju mali možnosť vidieť v šatách od Jany Pištejovej, ktoré mala sama návrhárka oblečené na plese v Opere tento rok! Ou shit, aké faux pas!!! Napriek tomu, že šaty boli na plese podrobené kritike kvôli nevhodnosti, moderátorke sa do daného programu hodili ako uliate. Veď, vyzerať ako ošklbané kura so závesom okolo pása v programe zväčša o úplných sliepkach je cool. Nepochybujeme, že by dané nevyznelo nanajvýš trápne a úboho, možno by sme to ani neriešili, keby si Smotánka, ľudovo povedané, nenasrala do úst.

4,5 minúty od začiatku programu je v zostrihu upozornené na prešľap, ktorý vznikol na základe oblečenia. Sklamaný hlas Kamila Konkoľa vás upozorní na skutočnosť, že aj takto to v našom šoubiznise chodí. ,,Pamätáte sa keď sa v decembri 2013 prešli po predvádzacom móle Andrea Herigová a Juraj Lelkeš? Model, ktorý odprezentovala Heringová sme o rok aj dva mesiace videli na celkom inom. Na ples do Opery si ho obliekla manželka šéfa divadla Astorka, Vlada Černého, Ivetka.“

Rovnako vyjadrujeme pohoršenie a uvádzame, že Erika si do televízie obliekla ten istý model ako Jana Pištejová len dva mesiace po jeho uvedení inou ženou! Tak čo, ktorej podľa vás pristane viac? :)

Ešteže si my, ,,obyčajné“ dámy, môžeme chodiť v čom chceme, kedy chceme a koľkokrát chceme, však? :)

Foto: TV, Facebook